Protesta për dhe kundër Wengerit

Protesta për dhe kundër Wengerit

18 March 2017 14:37

Tifozët e Arsenalit e kanë çuar në një nivel krejt tjetër protestën kundër Arsene Wengerit. Ata vendosën që të protestojnë përmes qiellit.

Aeroplani që përmbante pankartën “No Contract #WengerOut” dhe “In Arsene We Trust” ka parakaluar mbi stadiumin e West Bromwich Albion ku po zhvillon Arsenali këtë takim në kuadër të Premier Ligës.

Image

© KOHA

Komentet

Shto koment

Të ngjashme